Otwarcie boiska w Odrzywole.

9 lipca 2018 roku w obecności Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego i Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki otworzono boisko sportowe w Odrzywole.

Wójt Gminy Marian Kmieciak poinformował, że obiekt został wyremontowany przy współudziale Ministerstwa Sportu i Rekreacji oraz Starostwa Powiatowego w Przysusze. Boisko – stadion obecnie będzie spełniał wymogi klasy sportowej A.

Marszałek Stanisław Karczewski pogratulował wójtowi zrealizowania oczekiwanej przez wiele lat inwestycji. Podkreślił, że możliwość korzystania z takich obiektów sportowych aktywizuje społeczność lokalną. Rząd Zjednoczonej Prawicy prowadzi działania, by wyrównać szanse na rozwój, także w zakresie kultury fizycznej, dzieci i młodzieży z mniejszych miejscowości. Podziękował ministrowi Witoldowi Bańce za wsparcie finansowe tej inwestycji

Zakończeniem uroczystości był występ cheerleaderek z Publicznej Szkoły Podstawowej w Odrzywole i pokaz treningu Klubu Sportowego Blask.

W uroczystości udział wzięli miedzy innymi: poseł na Sejm RP Dariusz Bąk, starosta przysuski Marian Niemirski, burmistrzowie i wójtowie sąsiednich gmin, radni powiatowi i gminni, przedstawiciele służb mundurowych, dyrektorzy szkół i instytucji, mieszkańcy Odrzywołu.