Stanisław Karczewski w radiu RMF FM.

"Cała kampania wyborcza, która była prowadzona przez Andrzeja Dudę, była kampanią fair" - mówił w Porannej rozmowie w RMF FM były marszałek Senatu Stanisław Karczewski. "Musimy pokazywać wady naszego rywala, ale tu nie chodzi o brudny przekaz, tylko o faktyczny przekaz" - dodał.

Jest dobrze. Przed nami jest praca, praca i jeszcze raz praca, dużo pokory - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM senator PiS Stanisław Karczewski pytany o wynik pierwszej tury wyborów prezydenckich. Będziemy zabiegali o wszystkich wyborców - zapewnił.

Wyborcy Roberta Biedronia doceniają to, co zrobiliśmy, te reformy prospołeczne - zauważył Karczewski. Myślę, że również wyborcy Szymona Hołowni w jakiejś części oddadzą głos na Andrzeja Dudę - dodał.

Odnosząc się do zwolenników Konfederacji, Karczewski stwierdził: "W 2018 r. poszliśmy wspólnie w wielkim, 100-tysięcznym Marszu Niepodległości".

Jestem bardzo aktywny politycznie, wspieram Andrzeja Dudę, mam masę spotkań, również pracuję w swoim zawodzie, dyżuruję - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM Stanisław Karczewski zapytany o to, jak wygląda jego życie po rezygnacji z funkcji wicemarszałka Senatu. Jeżdżę samochodem, co dla mnie jest wielką radością - dodał.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia całej rozmowy z senatorem RP Stanisławem Karczewskim.

Źródło: RMF FM