Jan Pietrzak koncertował w Nowym Mieście nad Pilicą.

583Na zaproszenie wicemarszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego 4 grudnia Jan Pietrzak gościł w Nowym Mieście wraz ze swoim zespołem. Koncert cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i przyciągnął prawie 400 widzów. Jan Pietrzak rozbawiał swoim błyskotliwym humorem i wszyscy goście bardzo dobrze się bawili. "Potęga śmiechu", bo taki był tytuł koncertu, rozbrzmiewała w hali. Atmosfera spotkania była bardzo sympatyczna, a występ artysty spotkał się ze spontanicznym i dobrym odbiorem widzów. Na koniec wszyscy odśpiewali na stojąco sztandarową piosenkę Jana Pietrzaka pt.:"Żeby Polska była Polską."

 

Przed rozpoczęciem koncertu gospodarz spotkania-senator Stanisław Karczewski, przywitał wszystkich gości i podziękował za tak liczne przybycie. Podziękował również wszystkim tym, którzy wspierali go w kampanii wyborczej, którzy pomagali Prawu i Sprawiedliwości i oddali swój głos na przedstawicieli właśnie tej partii. Marszałek podkreślał swoją wdzięczność za okazane mu tak duże poparcie i zaufanie.

 

Wśród przybyłych gości obecni byli: Ksiądz Proboszcz Jan Widera, posłowie Marek Suski oraz Zbigniew Kuźmiuk, przewodniczący Zbigniew Kacprzyk, radni Stanisław Orzeszek i Tomasz Pietrucha oraz wielu innych wspaniałych gości - mieszkańców Nowego Miasta nad Pilicą i okolic.