Chamstwo.

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło właśnie akcje informacyjną. W emitowanych spotach prezentujemy problemy Polaków, to wszystko co usłyszeliśmy od mieszkańców miast, wsi i miasteczek podczas licznych wyjazdów organizowanych ramach „POLSKA JEST JEDNA". Podczas kilkuset spotkań z tysiącami osób przekazywaliśmy najważniejsze założenia programowe Prawa i Sprawiedliwości. Słuchaliśmy o problemach i bolączkach Polaków. Najczęściej skarżyli się na drożyznę, wysokie podatki i słaby dostęp do opieki zdrowotnej. Z tych wizyt wyłonił się zupełnie inny obraz Polski niż ten lansowany w mediach. Rząd próbuje udowodnić, że po czterech latach koalicji PO i PSL Polska jest zieloną wyspą, że zrealizowano hasło wyborcze i wszystkim żyje się lepiej. Rzeczywistość jest inna. Dlatego zdecydowaliśmy się na taką akacje informacyjną, żeby pokazać to wszystko czego Platformie nie udało się zrobić, a jest o czym mówić. Nie udało się przeprowadzić reformy finansów publicznych, wzrosły podatki, system opieki zdrowotnej kuleje.

 

Prawo i Sprawiedliwość proponuje alternatywę, dobry program i człowieka, który jest go w stanie zrealizować. Kompetentnego, nowoczesnego i godnego zaufania polityka, Jarosława Kaczyńskiego, który potrafi ten program wcielić w życie.

 

Niestety po raz kolejny nasza aktywność spotyka się ze wściekłym atakiem polityków PO. Znowu pod naszym adresem padają niewybredne, chamskie i cyniczne określenia. Dziś senator Abgarowicz w „Sygnałach Dnia" nazwał Jarosława Kaczyńskiego „starcem z grymasem uśmiechu, z szaleństwem w oczach, który grozi mu śmiałymi decyzjami". Widać Platformie znowu puszczają nerwy i w obliczu zagrożenia zamiast sporu na argumenty fundują nam powtórkę z chamskiej rozgrywki.