Proszę o Państwa głos.

ulotka Karczewski A5 2015Zarówno tych z Państwa, którzy popieracie Prawo i Sprawiedliwość, jak i tych niezdecydowanych, proszę o głosowanie na naszych kandydatów w niedzielę, 25 października. W swoim okręgu wyborczym, w powiatach: białobrzeskim, grójeckim, kozienickim i przysuskim zwracam się do Państwa z prośbą o oddanie na mnie głosu w wyborach do Senatu RP.

 

Kampania wyborcza dobiegła końca. Przez minione lata nieustannie spotykaliśmy się z Polakami. Te spotkania były również nieodłącznym i najważniejszym elementem tej kampanii. Miałem zaszczyt być szefem sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości i wspólnie z kandydatami pracować na Państwa zaufanie. Słuchaliśmy tego co do nas mówicie i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy program oraz projekty ustaw, które jeśli wygramy wybory, będziemy realizować.

 

W Polsce potrzebne są zmiany, dlatego starliśmy się dotrzeć z naszym programem i propozycjami do każdego domu. Mamy zespół kompetentnych i doświadczonych osób, przygotowanych do sprawowania ważnych funkcji państwowych, dających gwarancję godnej reprezentacji w parlamencie. Drużyna Prawa i Sprawiedliwości pod przywództwem Jarosława Kaczyńskiego, z kandydatem na premiera Panią Beatą Szydło, jest gotowa, by te zmiany wprowadzać. Tylko przy Państwa poparciu będzie to możliwe. Prosimy o głosy!