Wicemarszałek Senatu - Stanisław Karczewski szefem sztabu wyborczego Beaty Szydło.

 

11402887 1158763707483136 1729735788747653239 o
Prezes Jarosław Kaczyński zaprezentował podczas konferencji prasowej szefa sztabu wyborczego Beaty Szydło. Został nim wicemarszałek Senatu RP Stanisław Karczewski. Doświadczony, spokojny, wyważony, kompetentny – mówił Jarosław Kaczyński o Stanisławie Karczewskim.

Prezes mówił o tym, że to bardzo ważne wybory, ponieważ jest przeszło 1200 kandydatów. Wyraził przekonanie, że szef sztabu da sobie radę z tym bardzo trudnym zadaniem. Pierwszym zastępcą, będzie Joachim Brudziński, który znakomicie sprawdził się jako organizator kampanii prezydenckiej, chociażby ostatnio, podczas spotkania na Torwarze. Sztab będzie potrafił podjąć i rozwiązać wszystkie problemy w tej kampanii, która obciążona jest napięciami i konfliktami – mówił prezes. Ordynacja wyborcza zachęca do konkurowania w wyborach. Stanisław Karczewski jest świetną osobą, by te problemy podjąć i rozwiązać. W Polsce musi się zmienić władza, każdy polski patriota musi marzyć o jednym, by ta władza odeszła – podsumował Jarosław Kaczyński.

 

Dziękuję Panu Prezesowi za zaufanie. Kilka dni temu jeździliśmy po Mazowszu, Polacy czekają na dialog, jest deficyt dialogu, kontaktu polityków z mieszkańcami. Będziemy to robić w dalszym ciągu. Mamy świetny sztab, ludzi młodych, kreatywnych, sprawdzonych i bardzo dużo energii. Będę chciał, aby była jeszcze lepsza od kampanii Andrzeja Dudy. Cel to zwycięstwo do Sejmu i Senatu, chcemy by Beata Szydło była premierem. Wierzę, że za kilka miesięcy znowu będziemy się cieszyć - mówił podczas konferencji prasowej Stanisław Karczewski, szef sztabu wyborczego Beaty Szydło.