Zbigniew Kuźmiuk popiera drużynę Prawa i Sprawiedliwości.

Zbigniew KuźmiukPośród naszych dwudziestu kandydatów do Parlamentu mamy aż siedmiu obecnych i byłych parlamentarzystów, liczne grono samorządowców w tym Prezydenta Miasta Radomia, radnych Województwa Mazowieckiego,

mamy byłego starostę powiatu radomskiego, radnych gminnych, przedsiębiorców i rolników. Ten wszechstronny zespół doświadczonych osób, daje gwarancję godnej reprezentacji regionu radomskiego w Parlamencie, ludzie ci są również przygotowani do sprawowania ważnych stanowisk państwowych.

 

Do Senatu RP, w okręgu nr 49 obejmującym powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki i przysuski, o Państwa zaufanie będzie zabiegał Stanisław Karczewski - wicemarszałek Senatu RP, senator trzech kadencji, szef sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.

W okręgu nr 50, obejmującym miasto Radom, powiat radomski, lipski, szydłowiecki i zwoleński, kandydatem Prawa i Sprawiedliwości do Senatu RP jest Adam Bielan – doświadczony polityk, były eurodeputowany z naszego regionu.

Wszyscy podpisaliśmy się pod „Kontraktem dla Radomia i Ziemi Radomskiej”, który przy współpracy z rządem i Prezydentem RP, będziemy realizować jeśli Prawo i Sprawiedliwość wygra wybory.

25 października zachęcam Państwa do głosowania na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości.

                                                                                                                                     Zbigniew Kuźmiuk

                                                                                                          Poseł do Pralementu Europejskiego

PiS Echo Dnia 263x3069