Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w SOSW w Jurkach

20160624 11221924 czerwca 2016 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jurkach, gm. Pniewy.

 

Uroczystość rozpoczęła się od wręczenia nagród uczniom z najlepszymi wynikami w nauce oraz stuprocentową frekwencją. Wychowankowie otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe oraz książkowe, a dwoje z nich, szczycących się nieopuszczeniem ani jednego szkolnego dnia – rowery. Dzieci i młodzież kształcąca się w tej placówce może poszczycić się wieloma osiągnięciami w konkursach i olimpiadach regionalnych, a nawet ogólnopolskich.

 


Odbyła się również wspaniale przygotowana część artystyczna. Tegoroczni absolwenci pożegnali szkołę śpiewając kilka piosenek, zaprezentował się także zespół taneczny.


Marszałek Senatu RP Stanisław Karczewski przekazał list, w którym życzył uczniom i wychowankom beztroskich i radosnych wakacji, a dyrekcji, kadrze pedagogicznej i pracownikom szkoły spokojnego wypoczynku. „Niech zgromadzona przez ten wolny czas energia zaowocuje jeszcze głębszym zapałem do pracy w kolejnym roku szkolnym." – napisał w zakończeniu.